Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Kompletní přehled výsledků seřazené od nejnovějších.
| Poř. | Sbor | Bodů | O | Okres | Nej.čas | 1 | 2 | R |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Muži | ||||||||
| Poř. | Sbor | Bodů | O | Okres | Nej.čas | 1 | 2 | R |
| 1 | ➤ Zahnašovice | 143 | 0 | Kroměříž | 15,04 | 15.04 | 14.88 | 0.16 |
| 2 | ➤ Křenovice | 129 | -14 | Přerov | 15,30 | 14.99 | 15.30 | -0.31 |
| 3 | ➤ Špičky | 123 | -20 | Přerov | 16,13 | 15.49 | 16.13 | -0.64 |
| 4 | ➤ Hoštice | 115 | -28 | Kroměříž | 15,82 | 15.30 | 15.82 | -0.52 |
| 5 | ➤ Karolín | 115 | -28 | Kroměříž | 17,62 | 14.69 | 17.28 | -2.59 |
| 6 | ➤ Velká (Hranice III) | 104 | -39 | Přerov | 15,34 | 15.33 | 15.34 | -0.01 |
| 7 | ➤ Hlinsko | 101 | -42 | Přerov | 15,44 | 15.44 | 15.35 | 0.09 |
| 8 | ➤ Kněžpole | 84 | -59 | Uherské Hradiště | 15,92 | 15.65 | 15.92 | -0.27 |
| 9 | ➤ Ratiboř | 58 | -85 | Vsetín | 16,94 | 16.91 | 16.94 | -0.03 |
| 10 | ➤ Vrbka | 52 | -91 | Kroměříž | 16,15 | 16.15 | 15.68 | 0.47 |
| 11 | ➤ Kostelany | 48 | -95 | Kroměříž | 19,44 | 18.70 | 19.30 | -0.60 |
| 12 | ➤ Pravčice B | 36 | -107 | Kroměříž | 19,59 | 19.52 | 17.76 | 1.76 |
| 13 | ➤ Medlov | 33 | -110 | Kroměříž | 22,65 | 19.47 | 18.85 | 0.62 |
| 14 | ➤ Nová Dědina | 32 | -111 | Kroměříž | 17,22 | 17.22 | 15.91 | 1.31 |
| 15 | ➤ Loukov | 9 | -134 | Kroměříž | 30,49 | 20.74 | 30.49 | -9.75 |
| 16 | ➤ Chvalnov | 8 | -135 | Kroměříž | 18,71 | 18.71 | 18.59 | 0.12 |
| 17 | ➤ Roštění | 6 | -137 | Kroměříž | 20,07 | 19.65 | 20.07 | -0.42 |
| 18 | ➤ Nětčice | 0 | -143 | Kroměříž | NP | 120.00 | 120.00 | 0.00 |
| 19 | ➤ Chropyně | 0 | -143 | Kroměříž | NP | 120.00 | 120.00 | 0.00 |
| 20 | ➤ Zborovice | 0 | -143 | Kroměříž | NP | 120.00 | 120.00 | 0.00 |
| 21 | ➤ Litenčice | 0 | -143 | Kroměříž | NP | 24.29 | 23.42 | 0.87 |
| Ženy | ||||||||
| Poř. | Sbor | Bodů | O | Okres | Nej.čas | 1 | 2 | R |
| 1 | ➤ Olšovec | 111 | 0 | Přerov | 16,77 | 16.67 | 16.77 | -0.10 |
| 2 | ➤ Roštění | 111 | 0 | Kroměříž | 17,90 | 17.03 | 17.24 | -0.21 |
| 3 | ➤ Karolín | 104 | -7 | Kroměříž | 17,31 | 17.31 | 17.16 | 0.15 |
| 4 | ➤ Loučka A | 76 | -35 | Vsetín | 19,59 | 18.05 | 17.54 | 0.51 |
| 5 | ➤ Ludslavice | 54 | -57 | Kroměříž | 20,20 | 19.14 | 19.65 | -0.51 |
| 6 | ➤ Kostelany | 21 | -90 | Kroměříž | 22,54 | 21.87 | 22.29 | -0.42 |
| 7 | ➤ Morkovice | 10 | -101 | Kroměříž | 19,23 | 19.23 | 18.18 | 1.05 |
| 8 | ➤ Loukov | 8 | -103 | Kroměříž | 20,67 | 20.67 | 18.92 | 1.75 |
| 9 | ➤ Litenčice | 6 | -105 | Kroměříž | 29,52 | 28.77 | 29.52 | -0.75 |
| 10 | ➤ Martinice | 6 | -105 | Kroměříž | 36,20 | 35.91 | 36.20 | -0.29 |
| Muži>35 | ||||||||
| Poř. | Sbor | Bodů | O | Okres | Nej.čas | 1 | 2 | R |
| 1 | ➤ Radíkov | 121 | 0 | Přerov | 14,63 | 14.51 | 14.57 | -0.06 |
| 2 | ➤ Zahnašovice | 116 | -5 | Kroměříž | 15,14 | 14.54 | 14.48 | 0.06 |
| 3 | ➤ Ludslavice | 88 | -33 | Kroměříž | 15,94 | 15.94 | 15.58 | 0.36 |
| 4 | ➤ Karolín | 22 | -99 | Kroměříž | 16,44 | 16.08 | 16.44 | -0.36 |
| 5 | ➤ Vítonice | 22 | -99 | Kroměříž | 25,66 | 25.41 | 25.66 | -0.25 |
| 6 | ➤ Nová Dědina | 15 | -106 | Kroměříž | 16,31 | 16.13 | 16.31 | -0.18 |
| 7 | ➤ Nětčice | 8 | -113 | Kroměříž | 19,60 | 19.60 | 19.30 | 0.30 |
| 8 | ➤ Roštění | 8 | -113 | Kroměříž | 34,72 | 34.72 | 32.01 | 2.71 |
| 9 | ➤ Pacetluky | 0 | -121 | Kroměříž | NP | 120.00 | 120.00 | 0.00 |
PHL - liga v požárním útoku okresu Kroměříž založena v roce 2002. Seriál vybraných pohárových soutěží na sklopné terče a sportovní hadice. dle pravidel PS + úpravy PHL www.sweb.cz/phl
Nejrychlejší platné časy v počet bodů.
Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.





























Babice
Hasiči Vítonice okres Kroměříž
Karolín
Křenovice
Litenčice
Podhostýnská liga
Roštění
SDH Karolín
SDH Litenčice
SDH Mysločovice
SDH Nětčice
SDH Nětčice na Facebooku
SDH Pravčice
SDH Roštění
SDH Roštění na Facebooku
SDH Sulimov
Sezóna 2015
Vítonice
Kalendář soutěží, výsledky a videa z celé republiky.