Požární sport FireSport.eu - Czechia ( Česko ) - bez určení okresu - jiné místo
Společné akce

Podhostýnská hasičská lig
POŽÁRNÍ SPORT

Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.

Soutěže

Všechny výsledky

Kompletní přehled výsledků seřazené od nejnovějších.

Poř.SborBodůOOkresNej.čas12R
Muži
Poř.SborBodůOOkresNej.čas12R
1 ➤ Bořenovice 1420Kroměříž 15,43 0.000.000.00
2 ➤ Rychlov 115-27Kroměříž 15,99 0.000.000.00
3 ➤ Přílepy 106-36Kroměříž 17,16 0.000.000.00
4 ➤ Rychlov B 100-42Kroměříž 15,81 0.000.000.00
5 ➤ Pravčice 67-75Kroměříž 17,31 0.000.000.00
6 ➤ Dobrotice 65-77Kroměříž 16,05 0.000.000.00
7 ➤ Karolín 58-84Kroměříž 16,60 0.000.000.00
8 ➤ Vítonice 44-98Kroměříž 17,38 0.000.000.00
9 ➤ Ludslavice 35-107Kroměříž 17,87 0.000.000.00
10 ➤ Počenice 33-109Kroměříž 19,31 0.000.000.00
11 ➤ Bílany 26-116Kroměříž 17,62 0.000.000.00
12 ➤ Rymice 23-119Kroměříž 17,50 0.000.000.00
13 ➤ Hlinsko pod Hostýnem 19-123Kroměříž 18,67 0.000.000.00
14 ➤ Tučapy 18-124Kroměříž 18,34 0.000.000.00
15 ➤ Prusinovice 11-131Kroměříž 22,05 0.000.000.00
16 ➤ Podhradní Lhota 10-132Kroměříž 20,93 0.000.000.00
17 ➤ Chropyně 7-135Kroměříž 22,24 22.2421.950.29
18 ➤ Záhlinice 5-137Kroměříž 25,81 0.000.000.00
19 ➤ Uhřice 4-138Kroměříž 20,49 20.2420.49-0.25
20 ➤ Loukov 2-140 Kroměříž 22,75 20.9322.75-1.82
21 ➤ Brusné 1-141 Kroměříž 20,13 19.4420.13-0.69
22 ➤ Medlov 1-141 Kroměříž 23,03 22.9723.03-0.06
23 ➤ Nětčice 1-141 Kroměříž 24,80 24.8023.870.93
24 ➤ Prusinovice B 1-141 Kroměříž 25,45 0.000.000.00
25 ➤ Količín 1-141 Kroměříž 29,45 27.8029.45-1.65
26 ➤ Karlovice 1-141 Kroměříž 32,81 0.000.000.00
27 ➤ Pacetluky 1-141 Kroměříž 40,36 0.000.000.00
28 ➤ Holešov 1-141 Kroměříž 42,04 42.0438.763.28
29 ➤ Roštění 1-141 Kroměříž 68,97 0.000.000.00
30 ➤ Hřivínův Újezd 0-142 Zlín 16,27 0.000.000.00
31 ➤ Fryšták 0-142 Zlín 17,15 16.8717.15-0.28
32 ➤ Držková 0-142 Zlín 17,27 0.000.000.00
33 ➤ Němetice 0-142 Vsetín 17,60 16.5817.60-1.02
34 ➤ Čechy 0-142 Přerov 17,92 17.2117.92-0.71
35 ➤ Horní Újezd 0-142 Přerov 18,20 0.000.000.00
36 ➤ Babice 0-142 Vsetín 18,37 18.3717.950.42
37 ➤ Dětkovice 0-142 Prostějov 18,83 0.000.000.00
38 ➤ Kunovice 0-142 Vsetín 18,86 0.000.000.00
39 ➤ Lukov 0-142 Zlín 20,24 19.9420.24-0.30
40 ➤ nerozlišeno 0-142 - 20,51 19.9220.51-0.59
41 ➤ Mladcová 0-142 Zlín 20,91 20.7320.91-0.18
42 ➤ Tlumačov 0-142 Zlín 21,18 21.1818.482.70
43 ➤ Hlinsko 0-142 Přerov 21,20 0.000.000.00
44 ➤ Lhotka 0-142 Kroměříž 21,67 21.6720.521.15
45 ➤ Tečovice 0-142 Zlín 22,09 20.5022.09-1.59
46 ➤ Uhřice B 0-142 Kroměříž 32,24 32.2432.210.03
47 ➤ Tučín 0-142 Přerov 46,91 0.000.000.00
48 ➤ Úvalno 0-142 Bruntál 77,01 76.1577.01-0.86
49 ➤ Brumov 0-142 Zlín NP 120.00120.000.00
50 ➤ Dřevohostice 0-142 Přerov NP 120.00120.000.00
51 ➤ Nedašov 0-142 Zlín NP 0.000.000.00
Ženy
Poř.SborBodůOOkresNej.čas12R
1 ➤ Holešov 1040Kroměříž 18,72 0.000.000.00
2 ➤ Rymice 86-18Kroměříž 19,86 0.000.000.00
3 ➤ Počenice 77-27Kroměříž 18,70 0.000.000.00
4 ➤ Loukov 69-35Kroměříž 18,22 0.000.000.00
5 ➤ Bílany 38-66Kroměříž 20,00 19.2819.95-0.67
6 ➤ Podhradní Lhota 11-93Kroměříž 27,61 0.000.000.00
7 ➤ Pravčice 10-94Kroměříž 19,39 19.3319.39-0.06
8 ➤ Prusinovice 9-95Kroměříž 26,20 0.000.000.00
9 ➤ Loukov B 2-102Kroměříž 87,59 87.5938.5849.01
10 ➤ Kunovice 0-104Vsetín 17,93 0.000.000.00
11 ➤ Hřivínův Újezd 0-104Zlín 23,28 23.2821.561.72
12 ➤ Tlumačov 0-104Zlín 25,45 0.000.000.00
13 ➤ nerozlišeno 0-104- 29,55 29.5527.342.21
14 ➤ Komárovice 0-104Třebíč NP 120.00120.000.00
Kdo jsme

O nás

PHL - liga v požárním útoku okresu Kroměříž založena v roce 2002. Seriál vybraných pohárových soutěží na sklopné terče a sportovní hadice. dle pravidel PS + úpravy PHL www.sweb.cz/phl

65
Záznamů
25
Počet roků
17.93
nejlepší záznam žen
Kunovice
15.43
nejlepší záznam muži
Bořenovice

Historie

Nejlepší

Nejrychlejší platné časy v počet bodů.

1Muži, Kroměříž
142 bodů
Bořenovice / 0 / 0 / 15.43
2Muži, Kroměříž
115 bodů
Rychlov / 0 / 0 / 15.99
3Muži, Kroměříž
106 bodů
Přílepy / 0 / 0 / 17.16
4Ženy, Kroměříž
104 bodů
Holešov / 0 / 0 / 18.72
5Muži, Kroměříž
100 bodů
Rychlov B / 0 / 0 / 15.81
6Ženy, Kroměříž
86 bodů
Rymice / 0 / 0 / 19.86
7Ženy, Kroměříž
77 bodů
Počenice / 0 / 0 / 18.7
8Ženy, Kroměříž
69 bodů
Loukov / 0 / 0 / 18.22
9Muži, Kroměříž
67 bodů
Pravčice / 0 / 0 / 17.31

Ze soutěží

Video

Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.

Nová Dědina, 29. 06. 2024
44,55
Velká (Hranice III)
29. 06. 2024
Ludslavice, 25. 05. 2024
21,66
Velká (Hranice III)
25. 05. 2024
Křenovice, 04. 08. 2024
19,97
Velká (Hranice III)
04. 08. 2024
Roštění, 27. 07. 2024
18,35
Velká (Hranice III)
27. 07. 2024
Karolín, 08. 06. 2024
17,25
Velká (Hranice III)
08. 06. 2024
Pravčice, 10. 08. 2024
17,08
Velká (Hranice III)
10. 08. 2024
Morkovice, 04. 05. 2024
16,85
Velká (Hranice III)
04. 05. 2024
Nětčice, 17. 08. 2024
15,62
Velká (Hranice III)
17. 08. 2024
Karolín, 08. 06. 2024
16,26
Mysločovice
08. 06. 2024
Pravčice, 17. 06. 2023
17,70
Partutovice
17. 06. 2023
Ludslavice, 27. 05. 2023
18,17
Mysločovice
27. 05. 2023
Karolín, 17. 09. 2022
18,91
Velká (Hranice III)
17. 09. 2022
Ludslavice, 10. 09. 2022
18,88
Velká (Hranice III)
10. 09. 2022
Loukov, 07. 08. 2022
19,31
Velká (Hranice III)
07. 08. 2022
Vítonice, 21. 08. 2022
19,25
Velká (Hranice III)
21. 08. 2022
Nětčice, 27. 08. 2022
15,34
Velká (Hranice III)
27. 08. 2022
Roštění, 30. 07. 2022
16,95
Velká (Hranice III)
30. 07. 2022
Křenovice, 26. 06. 2022
17,69
Velká (Hranice III)
26. 06. 2022
Nětčice, 28. 08. 2021
15,21
Mysločovice
28. 08. 2021
Karolín, 11. 09. 2021
18,19
Velká (Hranice III)
11. 09. 2021
Karolín, 11. 09. 2021
20,73
Mysločovice
11. 09. 2021
Karolín, 11. 09. 2021
18,19
Velká (Hranice III)
11. 09. 2021
Nětčice, 28. 08. 2021
15,00
Hrabůvka
28. 08. 2021
Loukov, 07. 08. 2021
18,64
Velká (Hranice III)
07. 08. 2021
Roštění, 03. 07. 2021
17,29
Velká (Hranice III)
03. 07. 2021
Vítonice, 22. 08. 2021
16,79
Velká (Hranice III)
22. 08. 2021
Roštění, 03. 07. 2021
18,63
Mysločovice
03. 07. 2021
Vítonice, 19. 08. 2018
23,95
Velká (Hranice III)
19. 08. 2018
Tučapy, 28. 07. 2018
21,78
Velká (Hranice III)
28. 07. 2018
Pravčice, 22. 07. 2018
19,92
Velká (Hranice III)
22. 07. 2018
Pravčice, 22. 07. 2018
19,92
Velká (Hranice III)
22. 07. 2018
Zahnašovice, 15. 07. 2018
27,72
Velká (Hranice III)
15. 07. 2018
Zahnašovice, 15. 07. 2018
27,72
Velká (Hranice III)
15. 07. 2018
Zahnašovice, 04. 08. 2019
19,66
Velká (Hranice III)
04. 08. 2019
Zahnašovice, 04. 08. 2019
19,66
Velká (Hranice III)
04. 08. 2019
Babice, 08. 06. 2019
20,02
Velká (Hranice III)
08. 06. 2019
Nová Dědina, 29. 06. 2019
21,09
Mistřice
29. 06. 2019
Podhradní Lhota, 18. 05. 2019
24,50
Mistřice
18. 05. 2019
Ludslavice, 25. 05. 2019
18,64
Mistřice
25. 05. 2019
Tučapy, 01. 06. 2019
19,22
Mistřice
01. 06. 2019
Babice, 08. 06. 2019
18,10
Mistřice
08. 06. 2019
Zahnašovice, 04. 08. 2019
17,92
Mistřice
04. 08. 2019
Nětčice, 10. 08. 2019
14,61
Mistřice
10. 08. 2019
Valšovice, 11. 08. 2019
18,51
Mistřice
11. 08. 2019
Karolín, 24. 08. 2019
18,58
Mistřice
24. 08. 2019
Nětčice, 10. 08. 2019
14,72
Křenovice
10. 08. 2019
Zahnašovice, 04. 08. 2019
31,21
Křenovice
04. 08. 2019
Zahnašovice, 04. 08. 2019
31,19
Ludslavice
04. 08. 2019
Zahnašovice, 04. 08. 2019
17,92
Mistřice
04. 08. 2019
Zahnašovice, 04. 08. 2019
29,59
Nová Dědina
04. 08. 2019

Z hřiště i tréninku

Fotogalerie

Nětčice, 17. 08. 2024
Pravčice, 10. 08. 2024
Křenovice, 04. 08. 2024
Roštění, 27. 07. 2024
Nová Dědina, 29. 06. 2024
Karolín, 08. 06. 2024
Karolín, 08. 06. 2024
Ludslavice, 25. 05. 2024
Morkovice, 04. 05. 2024
Pravčice, 17. 06. 2023
Ludslavice, 27. 05. 2023
Karolín, 17. 09. 2022
Ludslavice, 10. 09. 2022
Nětčice, 27. 08. 2022
Vítonice, 21. 08. 2022
Loukov, 07. 08. 2022
Roštění, 30. 07. 2022
Křenovice, 26. 06. 2022
Karolín, 11. 09. 2021
Karolín, 11. 09. 2021

Doporučujeme

Odkazy

Vložit odkaz

Spojte se s námi

Kontakt

📍
Czechia ( Česko ), -, bez určení okresu, jiné místo
✉️
🌐
Profil na FireSport.eu
oficiální sborová stránka
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.