Požární sport FireSport.eu - Czechia ( Česko ) - bez určení okresu - jiné místo
Společné akce

Podhostýnská hasičská lig
POŽÁRNÍ SPORT

Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.

Soutěže

Všechny výsledky

Kompletní přehled výsledků seřazené od nejnovějších.

Poř.SborBodůOOkresNej.čas12R
Muži
Poř.SborBodůOOkresNej.čas12R
1 ➤ Nová Dědina 1140Kroměříž 17,07 0.000.000.00
2 ➤ Karolín 104-10Kroměříž 17,51 0.000.000.00
3 ➤ Rychlov 103-11Kroměříž 17,53 0.000.000.00
4 ➤ Přílepy 78-36Kroměříž 17,57 0.000.000.00
5 ➤ Podhradní Lhota 77-37Kroměříž 17,82 0.000.000.00
6 ➤ Ludslavice 77-37Kroměříž 17,86 0.000.000.00
7 ➤ Pravčice 71-43Kroměříž 17,67 0.000.000.00
8 ➤ Zahnašovice 66-48Kroměříž 17,95 0.000.000.00
9 ➤ Vítonice B 41-73Kroměříž 18,50 0.000.000.00
10 ➤ Vítonice 34-80Kroměříž 18,69 0.000.000.00
11 ➤ Rychlov B 29-85Kroměříž 18,54 0.000.000.00
12 ➤ Rymice 22-92Kroměříž 19,26 0.000.000.00
13 ➤ Počenice 22-92Kroměříž 19,33 0.000.000.00
14 ➤ Tučapy 22-92Kroměříž 19,44 0.000.000.00
15 ➤ Nětčice 18-96Kroměříž 19,14 0.000.000.00
16 ➤ Dobrotice 11-103Kroměříž 19,14 0.000.000.00
17 ➤ Dobrotice B 4-110Kroměříž 20,47 0.000.000.00
18 ➤ Bílany 3-111Kroměříž 22,14 0.000.000.00
19 ➤ Roštění 2-112Kroměříž 24,56 0.000.000.00
20 ➤ Morkovice 2-112 Kroměříž 27,95 27.9525.432.52
21 ➤ Hlinsko pod Hostýnem 1-113 Kroměříž 20,71 0.000.000.00
22 ➤ Rajnochovice 1-113 Kroměříž 21,15 0.000.000.00
23 ➤ Vrbka 1-113 Kroměříž 22,46 0.000.000.00
24 ➤ Pravčice B 1-113 Kroměříž 22,57 22.5722.220.35
25 ➤ Nětčice B 1-113 Kroměříž 24,57 24.5724.030.54
26 ➤ Prusinovice 1-113 Kroměříž 24,98 0.000.000.00
27 ➤ Velké Těšany 1-113 Kroměříž 28,88 28.8824.024.86
28 ➤ Loukov 1-113 Kroměříž 52,20 0.000.000.00
29 ➤ Chropyně 1-113 Kroměříž 56,06 21.4256.06-34.64
30 ➤ Vrbětice 0-114 Zlín 17,48 0.000.000.00
31 ➤ Radkova Lhota 0-114 Přerov 17,70 0.000.000.00
32 ➤ Babice 0-114 Vsetín 17,99 17.8317.99-0.16
33 ➤ Lešná 0-114 Vsetín 18,04 0.000.000.00
34 ➤ Mladcová 0-114 Zlín 18,43 0.000.000.00
35 ➤ Oprechtice 0-114 Frýdek-Místek 18,45 18.4517.660.79
36 ➤ Částkov 0-114 Uherské Hradiště 18,47 17.9718.47-0.50
37 ➤ Hřivínův Újezd 0-114 Zlín 18,50 0.000.000.00
38 ➤ Bořenovice 0-114 Kroměříž 18,63 18.6318.630.00
39 ➤ Vésky 0-114 Uherské Hradiště 18,67 18.5518.67-0.12
40 ➤ Paršovice 0-114 Přerov 18,86 18.8118.86-0.05
41 ➤ nerozlišeno 0-114 - 19,27 0.000.000.00
42 ➤ Kelč 0-114 Vsetín 19,40 19.4017.811.59
43 ➤ Mistřice 0-114 Uherské Hradiště 19,43 18.4919.43-0.94
44 ➤ Bratřejov 0-114 Zlín 19,44 19.1919.44-0.25
45 ➤ Lidečko B 0-114 Vsetín 19,78 19.1519.78-0.63
46 ➤ Vrbětice B 0-114 Zlín 19,83 0.000.000.00
47 ➤ Brumov 0-114 Zlín 19,84 19.8419.240.60
48 ➤ Lidečko 0-114 Vsetín 19,96 17.7619.96-2.20
49 ➤ Hlinsko 0-114 Přerov 20,42 17.9920.42-2.43
50 ➤ Horní Újezd 0-114 Přerov 20,55 20.5519.940.61
51 ➤ Jasenice 0-114 Vsetín 21,23 21.2319.551.68
52 ➤ Prštné 0-114 Zlín 22,02 0.000.000.00
53 ➤ Dětkovice 0-114 Vyškov 23,19 23.1922.790.40
54 ➤ Kunovice 0-114 Vsetín 24,87 0.000.000.00
55 ➤ Radkovy 0-114 Přerov 26,84 0.000.000.00
56 ➤ Martinice 0-114 Kroměříž 29,46 0.000.000.00
57 ➤ Pacetluky 0-114 Kroměříž 36,98 0.000.000.00
58 ➤ Sazovice 0-114 Zlín 39,03 39.0322.8716.16
59 ➤ Lipová 0-114 Přerov 41,76 0.000.000.00
60 ➤ Tučín 0-114 Přerov 66,16 66.1641.4524.71
61 ➤ Medlov 0-114 Kroměříž NP 120.00120.000.00
62 ➤ Karolín B 0-114 Kroměříž NP 120.00120.000.00
63 ➤ Hoštice 0-114 Kroměříž NP 0.000.000.00
64 ➤ Kostelany 0-114 Kroměříž NP 120.00120.000.00
65 ➤ Luboměř 0-114 Nový Jičín NP 120.00120.000.00
66 ➤ Morkovice B 0-114 Kroměříž NP 120.00120.000.00
67 ➤ Brusné 0-114 Kroměříž NP 120.00120.000.00
68 ➤ Litenčice 0-114 Kroměříž NP 120.00120.000.00
69 ➤ Karolinka 0-114 Vsetín NP 120.00120.000.00
70 ➤ Sedlec 0-114 České Budějovice NP 120.00120.000.00
Ženy
Poř.SborBodůOOkresNej.čas12R
1 ➤ Rychlov 770Kroměříž 17,51 0.000.000.00
2 ➤ Rymice 74-3Kroměříž 18,52 0.000.000.00
3 ➤ Loukov 72-5Kroměříž 17,74 0.000.000.00
4 ➤ Pravčice 54-23Kroměříž 17,07 0.000.000.00
5 ➤ Tučapy 51-26Kroměříž 19,21 0.000.000.00
6 ➤ Zahnašovice 49-28Kroměříž 18,68 0.000.000.00
7 ➤ Prusinovice 15-62Kroměříž 21,18 0.000.000.00
8 ➤ Nětčice 9-68Kroměříž 21,30 0.000.000.00
9 ➤ Vrbka 3-74Kroměříž 43,84 0.000.000.00
10 ➤ Karolín 2-75Kroměříž 23,16 0.000.000.00
11 ➤ Morkovice 2-75Kroměříž 37,76 37.7631.955.81
12 ➤ Velké Těšany 1-76Kroměříž 31,50 24.9831.50-6.52
13 ➤ Loukov B 1-76Kroměříž 33,22 0.000.000.00
14 ➤ Hřivínův Újezd 0-77Zlín 18,33 18.3317.670.66
15 ➤ Černotín 0-77Přerov 19,60 19.6017.342.26
16 ➤ Paršovice 0-77Přerov 19,67 19.6719.120.55
17 ➤ Prštné 0-77Zlín 21,27 0.000.000.00
18 ➤ Malenovice 0-77Zlín 21,63 19.8121.63-1.82
19 ➤ Hlinsko 0-77Přerov 25,71 25.7123.302.41
20 ➤ Radkova Lhota 0-77 Přerov 27,78 0.000.000.00
21 ➤ Jasenice 0-77 Vsetín 29,60 21.8029.60-7.80
22 ➤ Dřevohostice 0-77 Přerov 34,91 0.000.000.00
23 ➤ Hoštice 0-77 Kroměříž NP 0.000.000.00
24 ➤ Jarcová 0-77 Vsetín NP 120.00120.000.00
25 ➤ Lešná 0-77 Vsetín NP 120.00120.000.00
Kdo jsme

O nás

PHL - liga v požárním útoku okresu Kroměříž založena v roce 2002. Seriál vybraných pohárových soutěží na sklopné terče a sportovní hadice. dle pravidel PS + úpravy PHL www.sweb.cz/phl

95
Záznamů
25
Počet roků
17.07
nejlepší záznam žen
Pravčice
17.07
nejlepší záznam muži
Nová Dědina

Historie

Nejlepší

Nejrychlejší platné časy v počet bodů.

1Muži, Kroměříž
114 bodů
Nová Dědina / 0 / 0 / 17.07
2Muži, Kroměříž
104 bodů
Karolín / 0 / 0 / 17.51
3Muži, Kroměříž
103 bodů
Rychlov / 0 / 0 / 17.53
4Muži, Kroměříž
78 bodů
Přílepy / 0 / 0 / 17.57
5Ženy, Kroměříž
77 bodů
Rychlov / 0 / 0 / 17.51
6Muži, Kroměříž
77 bodů
Podhradní Lhota / 0 / 0 / 17.82
7Muži, Kroměříž
77 bodů
Ludslavice / 0 / 0 / 17.86
8Ženy, Kroměříž
74 bodů
Rymice / 0 / 0 / 18.52
9Ženy, Kroměříž
72 bodů
Loukov / 0 / 0 / 17.74

Ze soutěží

Video

Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.

Nová Dědina, 29. 06. 2024
44,55
Velká (Hranice III)
29. 06. 2024
Ludslavice, 25. 05. 2024
21,66
Velká (Hranice III)
25. 05. 2024
Křenovice, 04. 08. 2024
19,97
Velká (Hranice III)
04. 08. 2024
Roštění, 27. 07. 2024
18,35
Velká (Hranice III)
27. 07. 2024
Karolín, 08. 06. 2024
17,25
Velká (Hranice III)
08. 06. 2024
Pravčice, 10. 08. 2024
17,08
Velká (Hranice III)
10. 08. 2024
Morkovice, 04. 05. 2024
16,85
Velká (Hranice III)
04. 05. 2024
Nětčice, 17. 08. 2024
15,62
Velká (Hranice III)
17. 08. 2024
Karolín, 08. 06. 2024
16,26
Mysločovice
08. 06. 2024
Pravčice, 17. 06. 2023
17,70
Partutovice
17. 06. 2023
Ludslavice, 27. 05. 2023
18,17
Mysločovice
27. 05. 2023
Karolín, 17. 09. 2022
18,91
Velká (Hranice III)
17. 09. 2022
Ludslavice, 10. 09. 2022
18,88
Velká (Hranice III)
10. 09. 2022
Loukov, 07. 08. 2022
19,31
Velká (Hranice III)
07. 08. 2022
Vítonice, 21. 08. 2022
19,25
Velká (Hranice III)
21. 08. 2022
Nětčice, 27. 08. 2022
15,34
Velká (Hranice III)
27. 08. 2022
Roštění, 30. 07. 2022
16,95
Velká (Hranice III)
30. 07. 2022
Křenovice, 26. 06. 2022
17,69
Velká (Hranice III)
26. 06. 2022
Nětčice, 28. 08. 2021
15,21
Mysločovice
28. 08. 2021
Karolín, 11. 09. 2021
18,19
Velká (Hranice III)
11. 09. 2021
Karolín, 11. 09. 2021
20,73
Mysločovice
11. 09. 2021
Karolín, 11. 09. 2021
18,19
Velká (Hranice III)
11. 09. 2021
Nětčice, 28. 08. 2021
15,00
Hrabůvka
28. 08. 2021
Loukov, 07. 08. 2021
18,64
Velká (Hranice III)
07. 08. 2021
Roštění, 03. 07. 2021
17,29
Velká (Hranice III)
03. 07. 2021
Vítonice, 22. 08. 2021
16,79
Velká (Hranice III)
22. 08. 2021
Roštění, 03. 07. 2021
18,63
Mysločovice
03. 07. 2021
Vítonice, 19. 08. 2018
23,95
Velká (Hranice III)
19. 08. 2018
Tučapy, 28. 07. 2018
21,78
Velká (Hranice III)
28. 07. 2018
Pravčice, 22. 07. 2018
19,92
Velká (Hranice III)
22. 07. 2018
Pravčice, 22. 07. 2018
19,92
Velká (Hranice III)
22. 07. 2018
Zahnašovice, 15. 07. 2018
27,72
Velká (Hranice III)
15. 07. 2018
Zahnašovice, 15. 07. 2018
27,72
Velká (Hranice III)
15. 07. 2018
Zahnašovice, 04. 08. 2019
19,66
Velká (Hranice III)
04. 08. 2019
Zahnašovice, 04. 08. 2019
19,66
Velká (Hranice III)
04. 08. 2019
Babice, 08. 06. 2019
20,02
Velká (Hranice III)
08. 06. 2019
Nová Dědina, 29. 06. 2019
21,09
Mistřice
29. 06. 2019
Podhradní Lhota, 18. 05. 2019
24,50
Mistřice
18. 05. 2019
Ludslavice, 25. 05. 2019
18,64
Mistřice
25. 05. 2019
Tučapy, 01. 06. 2019
19,22
Mistřice
01. 06. 2019
Babice, 08. 06. 2019
18,10
Mistřice
08. 06. 2019
Zahnašovice, 04. 08. 2019
17,92
Mistřice
04. 08. 2019
Nětčice, 10. 08. 2019
14,61
Mistřice
10. 08. 2019
Valšovice, 11. 08. 2019
18,51
Mistřice
11. 08. 2019
Karolín, 24. 08. 2019
18,58
Mistřice
24. 08. 2019
Nětčice, 10. 08. 2019
14,72
Křenovice
10. 08. 2019
Zahnašovice, 04. 08. 2019
31,21
Křenovice
04. 08. 2019
Zahnašovice, 04. 08. 2019
31,19
Ludslavice
04. 08. 2019
Zahnašovice, 04. 08. 2019
17,92
Mistřice
04. 08. 2019
Zahnašovice, 04. 08. 2019
29,59
Nová Dědina
04. 08. 2019

Z hřiště i tréninku

Fotogalerie

Nětčice, 17. 08. 2024
Pravčice, 10. 08. 2024
Křenovice, 04. 08. 2024
Roštění, 27. 07. 2024
Nová Dědina, 29. 06. 2024
Karolín, 08. 06. 2024
Karolín, 08. 06. 2024
Ludslavice, 25. 05. 2024
Morkovice, 04. 05. 2024
Pravčice, 17. 06. 2023
Ludslavice, 27. 05. 2023
Karolín, 17. 09. 2022
Ludslavice, 10. 09. 2022
Nětčice, 27. 08. 2022
Vítonice, 21. 08. 2022
Loukov, 07. 08. 2022
Roštění, 30. 07. 2022
Křenovice, 26. 06. 2022
Karolín, 11. 09. 2021
Karolín, 11. 09. 2021

Doporučujeme

Odkazy

Vložit odkaz

Spojte se s námi

Kontakt

📍
Czechia ( Česko ), -, bez určení okresu, jiné místo
✉️
🌐
Profil na FireSport.eu
oficiální sborová stránka
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.