Požární sport FireSport.eu - Czechia ( Česko ) - bez určení okresu - jiné místo
Společné akce

Podhostýnská hasičská lig
POŽÁRNÍ SPORT

Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.

Soutěže

Všechny výsledky

Kompletní přehled výsledků seřazené od nejnovějších.

Poř.SborBodůOOkresNej.čas12R
Muži
Poř.SborBodůOOkresNej.čas12R
1 ➤ Rychlov 1640Kroměříž 15,58 0.000.000.00
2 ➤ Bořenovice 125-39Kroměříž 15,67 0.000.000.00
3 ➤ Karolín 106-58Kroměříž 16,06 0.000.000.00
4 ➤ Nová Dědina 85-79Kroměříž 18,13 0.000.000.00
5 ➤ Přílepy 80-84Kroměříž 15,84 0.000.000.00
6 ➤ Dobrotice 51-113Kroměříž 18,97 0.000.000.00
7 ➤ Ludslavice 49-115Kroměříž 18,15 0.000.000.00
8 ➤ Vítonice 42-122Kroměříž 18,15 0.000.000.00
9 ➤ Pravčice 38-126Kroměříž 15,89 0.000.000.00
10 ➤ Tučapy 38-126Kroměříž 17,75 0.000.000.00
11 ➤ Podhradní Lhota 35-129Kroměříž 17,87 0.000.000.00
12 ➤ Rychlov B 14-150Kroměříž 17,88 17.8717.88-0.01
13 ➤ Bílany 13-151Kroměříž 20,63 0.000.000.00
14 ➤ Počenice 11-153Kroměříž 20,67 20.3419.970.37
15 ➤ Přílepy B 10-154Kroměříž 18,75 18.7418.75-0.01
16 ➤ Vítonice B 8-156Kroměříž 19,38 19.3818.560.82
17 ➤ Zahnašovice 5-159Kroměříž 23,80 23.8023.470.33
18 ➤ Loukov 3-161Kroměříž 30,21 29.3430.21-0.87
19 ➤ Bořenovice B 2-162Kroměříž 18,91 17.7418.91-1.17
20 ➤ Prusinovice 2-162 Kroměříž 34,48 0.000.000.00
21 ➤ Kvasice 1-163 Kroměříž 24,04 24.0422.361.68
22 ➤ Karlovice 1-163 Kroměříž 29,26 0.000.000.00
23 ➤ Nětčice 1-163 Kroměříž 34,29 33.3334.29-0.96
24 ➤ Kostelany 1-163 Kroměříž 37,76 37.7636.471.29
25 ➤ Bystřice pod Hostýnem 1-163 Kroměříž 40,20 39.1040.20-1.10
26 ➤ Količín 1-163 Kroměříž 41,14 0.000.000.00
27 ➤ Dobrotice B 1-163 Kroměříž 57,02 57.0221.7235.30
28 ➤ Vrbětice 0-164 Zlín 16,12 15.2416.12-0.88
29 ➤ Horní Újezd 0-164 Přerov 16,27 0.000.000.00
30 ➤ Mladcová 0-164 Zlín 16,36 16.1216.36-0.24
31 ➤ Kunovice 0-164 Vsetín 16,58 0.000.000.00
32 ➤ Čechtín 0-164 Třebíč 17,00 17.0016.990.01
33 ➤ Babice 0-164 Vsetín 17,02 0.000.000.00
34 ➤ Olšovec 0-164 Přerov 17,04 17.0017.04-0.04
35 ➤ Prchalov 0-164 Nový Jičín 17,08 16.5317.08-0.55
36 ➤ Nevcehle 0-164 Jihlava 17,14 17.0317.14-0.11
37 ➤ Plumlov 0-164 Prostějov 17,35 17.3517.000.35
38 ➤ Kunovice 0-164 Uherské Hradiště 17,43 17.2517.43-0.18
39 ➤ Lhenice 0-164 Teplice 17,50 17.0917.50-0.41
40 ➤ Vésky 0-164 Uherské Hradiště 17,57 17.3517.57-0.22
41 ➤ Radíkov 0-164 Přerov 17,59 16.8817.59-0.71
42 ➤ Bolatice 0-164 Opava 17,79 17.7917.750.04
43 ➤ Úherce 0-164 Plzeň-sever 17,82 17.8117.82-0.01
44 ➤ Litava 0-164 Brno-venkov 18,00 17.5518.00-0.45
45 ➤ Květinov 0-164 Havlíčkův Brod 18,01 18.0117.950.06
46 ➤ Valšovice (Hranice VI) 0-164 Přerov 18,24 0.000.000.00
47 ➤ Hřivínův Újezd 0-164 Zlín 18,28 0.000.000.00
48 ➤ Velké Karlovice 0-164 Vsetín 18,45 18.0118.45-0.44
49 ➤ Ústí 0-164 Přerov 18,54 18.1318.54-0.41
50 ➤ Letohrad - Jeleni 0-164 Ústí nad Orlicí 18,55 18.5518.430.12
51 ➤ Petrovice 0-164 Třebíč 18,60 17.9518.60-0.65
52 ➤ Lukov 0-164 Zlín 18,64 18.6417.251.39
53 ➤ Mistřice 0-164 Uherské Hradiště 18,71 18.1217.820.30
54 ➤ Velké Hoštice 0-164 Opava 18,77 17.6918.77-1.08
55 ➤ nerozlišeno 0-164 - 18,79 18.2518.79-0.54
56 ➤ Radkova Lhota 0-164 Přerov 18,83 18.2717.920.35
57 ➤ Lidečko 0-164 Vsetín 18,87 18.3918.87-0.48
58 ➤ Hlinsko 0-164 Přerov 18,90 17.5718.90-1.33
59 ➤ Držková 0-164 Zlín 18,94 0.000.000.00
60 ➤ Pustkovec 0-164 Ostrava-město 19,27 19.2719.060.21
61 ➤ Tlumačov 0-164 Zlín 19,29 19.0919.29-0.20
62 ➤ Benešov u Semil 0-164 Semily 19,59 19.5918.620.97
63 ➤ Trnava 0-164 Třebíč 19,71 17.7919.71-1.92
64 ➤ Bašnice 0-164 Jičín 20,49 20.4918.032.46
65 ➤ Jindřichov 0-164 Přerov 24,19 20.6224.19-3.57
66 ➤ Tečovice 0-164 Zlín 25,12 0.000.000.00
67 ➤ Prusinovice B 0-164 Kroměříž 28,51 0.000.000.00
68 ➤ Komárno 0-164 Kroměříž 36,10 36.1026.179.93
69 ➤ Bělov 0-164 Kroměříž 36,74 35.9536.74-0.79
70 ➤ Neplachovice 0-164 Opava NP 120.00120.000.00
71 ➤ Vacenovice 0-164 Hodonín NP 120.00120.000.00
72 ➤ Seninka 0-164 Vsetín NP 120.00120.000.00
73 ➤ Bystřička 0-164 Vsetín NP 120.00120.000.00
74 ➤ Urbanov 0-164 Jihlava NP 120.00120.000.00
75 ➤ Čechy 0-164 Přerov NP 0.000.000.00
76 ➤ Chropyně 0-164 Kroměříž NP 120.00120.000.00
Ženy
Poř.SborBodůOOkresNej.čas12R
1 ➤ Rychlov 1140 Kroměříž 18,33 0.000.000.00
2 ➤ Rymice 100-14 Kroměříž 18,07 0.000.000.00
3 ➤ Tučapy 50-64 Kroměříž 19,86 0.000.000.00
4 ➤ Loukov 50-64 Kroměříž 20,09 17.9418.73-0.79
5 ➤ Prusinovice 31-83 Kroměříž 21,46 0.000.000.00
6 ➤ Podhradní Lhota 27-87 Kroměříž 20,63 0.000.000.00
7 ➤ Pravčice 10-104 Kroměříž 17,51 17.5116.920.59
8 ➤ Nětčice 2-112 Kroměříž 22,37 22.3721.111.26
9 ➤ Kunovice 0-114 Vsetín 17,59 0.000.000.00
10 ➤ Kunovice B 0-114 Vsetín 18,65 18.5818.65-0.07
11 ➤ Tečovice 0-114 Zlín 18,90 0.000.000.00
12 ➤ Lhotky C 0-114 Žďár nad Sázavou 19,09 17.7019.09-1.39
13 ➤ Chrášťany 0-114 Litoměřice 19,16 18.3819.16-0.78
14 ➤ Radkova Lhota 0-114 Přerov 19,37 19.2219.37-0.15
15 ➤ Benešov u Semil 0-114 Semily 20,00 18.8120.00-1.19
16 ➤ Petrov 0-114 Hodonín 20,09 20.0919.950.14
17 ➤ Nevcehle 0-114 Jihlava 20,50 20.5016.324.18
18 ➤ Hlinsko 0-114 Přerov 20,75 19.0120.75-1.74
19 ➤ Výčapy 0-114 Třebíč 21,62 20.6721.62-0.95
20 ➤ Opatovice 0-114 Přerov 22,03 22.0321.160.87
21 ➤ Březolupy 0-114 Uherské Hradiště 23,93 23.9322.521.41
22 ➤ Radíkov 0-114 Přerov 24,34 21.0524.34-3.29
23 ➤ Býškovice 0-114 Přerov 24,82 24.2924.82-0.53
24 ➤ Komárovice 0-114 Vsetín 38,08 38.0836.501.58
25 ➤ Hřivínův Újezd 0-114 Zlín NP 0.000.000.00
Kdo jsme

O nás

PHL - liga v požárním útoku okresu Kroměříž založena v roce 2002. Seriál vybraných pohárových soutěží na sklopné terče a sportovní hadice. dle pravidel PS + úpravy PHL www.sweb.cz/phl

25
Pozvánek
06. 07. 2008
nejmladší záznam
17.51
nejlepší záznam žen
Pravčice
15.58
nejlepší záznam muži
Rychlov

Historie

Nejlepší

Nejrychlejší platné časy v počet bodů.

1Muži, Kroměříž
164 bodů
Rychlov / 0 / 0 / 15.58
2Muži, Kroměříž
125 bodů
Bořenovice / 0 / 0 / 15.67
3Ženy, Kroměříž
114 bodů
Rychlov / 0 / 0 / 18.33
4Muži, Kroměříž
106 bodů
Karolín / 0 / 0 / 16.06
5Ženy, Kroměříž
100 bodů
Rymice / 0 / 0 / 18.07
6Muži, Kroměříž
85 bodů
Nová Dědina / 0 / 0 / 18.13
7Muži, Kroměříž
80 bodů
Přílepy / 0 / 0 / 15.84
8Muži, Kroměříž
51 bodů
Dobrotice / 0 / 0 / 18.97
9Ženy, Kroměříž
50 bodů
Tučapy / 0 / 0 / 19.86

Ze soutěží

Video

Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.

Nová Dědina, 29. 06. 2024
44,55
Velká (Hranice III)
29. 06. 2024
Ludslavice, 25. 05. 2024
21,66
Velká (Hranice III)
25. 05. 2024
Křenovice, 04. 08. 2024
19,97
Velká (Hranice III)
04. 08. 2024
Roštění, 27. 07. 2024
18,35
Velká (Hranice III)
27. 07. 2024
Karolín, 08. 06. 2024
17,25
Velká (Hranice III)
08. 06. 2024
Pravčice, 10. 08. 2024
17,08
Velká (Hranice III)
10. 08. 2024
Morkovice, 04. 05. 2024
16,85
Velká (Hranice III)
04. 05. 2024
Nětčice, 17. 08. 2024
15,62
Velká (Hranice III)
17. 08. 2024
Karolín, 08. 06. 2024
16,26
Mysločovice
08. 06. 2024
Pravčice, 17. 06. 2023
17,70
Partutovice
17. 06. 2023
Ludslavice, 27. 05. 2023
18,17
Mysločovice
27. 05. 2023
Karolín, 17. 09. 2022
18,91
Velká (Hranice III)
17. 09. 2022
Ludslavice, 10. 09. 2022
18,88
Velká (Hranice III)
10. 09. 2022
Loukov, 07. 08. 2022
19,31
Velká (Hranice III)
07. 08. 2022
Vítonice, 21. 08. 2022
19,25
Velká (Hranice III)
21. 08. 2022
Nětčice, 27. 08. 2022
15,34
Velká (Hranice III)
27. 08. 2022
Roštění, 30. 07. 2022
16,95
Velká (Hranice III)
30. 07. 2022
Křenovice, 26. 06. 2022
17,69
Velká (Hranice III)
26. 06. 2022
Nětčice, 28. 08. 2021
15,21
Mysločovice
28. 08. 2021
Karolín, 11. 09. 2021
18,19
Velká (Hranice III)
11. 09. 2021
Karolín, 11. 09. 2021
20,73
Mysločovice
11. 09. 2021
Karolín, 11. 09. 2021
18,19
Velká (Hranice III)
11. 09. 2021
Nětčice, 28. 08. 2021
15,00
Hrabůvka
28. 08. 2021
Loukov, 07. 08. 2021
18,64
Velká (Hranice III)
07. 08. 2021
Roštění, 03. 07. 2021
17,29
Velká (Hranice III)
03. 07. 2021
Vítonice, 22. 08. 2021
16,79
Velká (Hranice III)
22. 08. 2021
Roštění, 03. 07. 2021
18,63
Mysločovice
03. 07. 2021
Vítonice, 19. 08. 2018
23,95
Velká (Hranice III)
19. 08. 2018
Tučapy, 28. 07. 2018
21,78
Velká (Hranice III)
28. 07. 2018
Pravčice, 22. 07. 2018
19,92
Velká (Hranice III)
22. 07. 2018
Pravčice, 22. 07. 2018
19,92
Velká (Hranice III)
22. 07. 2018
Zahnašovice, 15. 07. 2018
27,72
Velká (Hranice III)
15. 07. 2018
Zahnašovice, 15. 07. 2018
27,72
Velká (Hranice III)
15. 07. 2018
Zahnašovice, 04. 08. 2019
19,66
Velká (Hranice III)
04. 08. 2019
Zahnašovice, 04. 08. 2019
19,66
Velká (Hranice III)
04. 08. 2019
Babice, 08. 06. 2019
20,02
Velká (Hranice III)
08. 06. 2019
Nová Dědina, 29. 06. 2019
21,09
Mistřice
29. 06. 2019
Podhradní Lhota, 18. 05. 2019
24,50
Mistřice
18. 05. 2019
Ludslavice, 25. 05. 2019
18,64
Mistřice
25. 05. 2019
Tučapy, 01. 06. 2019
19,22
Mistřice
01. 06. 2019
Babice, 08. 06. 2019
18,10
Mistřice
08. 06. 2019
Zahnašovice, 04. 08. 2019
17,92
Mistřice
04. 08. 2019
Nětčice, 10. 08. 2019
14,61
Mistřice
10. 08. 2019
Valšovice, 11. 08. 2019
18,51
Mistřice
11. 08. 2019
Karolín, 24. 08. 2019
18,58
Mistřice
24. 08. 2019
Nětčice, 10. 08. 2019
14,72
Křenovice
10. 08. 2019
Zahnašovice, 04. 08. 2019
31,21
Křenovice
04. 08. 2019
Zahnašovice, 04. 08. 2019
31,19
Ludslavice
04. 08. 2019
Zahnašovice, 04. 08. 2019
17,92
Mistřice
04. 08. 2019
Zahnašovice, 04. 08. 2019
29,59
Nová Dědina
04. 08. 2019

Z hřiště i tréninku

Fotogalerie

Nětčice, 17. 08. 2024
Pravčice, 10. 08. 2024
Křenovice, 04. 08. 2024
Roštění, 27. 07. 2024
Nová Dědina, 29. 06. 2024
Karolín, 08. 06. 2024
Karolín, 08. 06. 2024
Ludslavice, 25. 05. 2024
Morkovice, 04. 05. 2024
Pravčice, 17. 06. 2023
Ludslavice, 27. 05. 2023
Karolín, 17. 09. 2022
Ludslavice, 10. 09. 2022
Nětčice, 27. 08. 2022
Vítonice, 21. 08. 2022
Loukov, 07. 08. 2022
Roštění, 30. 07. 2022
Křenovice, 26. 06. 2022
Karolín, 11. 09. 2021
Karolín, 11. 09. 2021

Doporučujeme

Odkazy

Vložit odkaz

Spojte se s námi

Kontakt

📍
Czechia ( Česko ), -, bez určení okresu, jiné místo
✉️
🌐
Profil na FireSport.eu
oficiální sborová stránka
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.