Požární sport FireSport.eu - Czechia ( Česko ) - bez určení okresu - jiné místo
Společné akce

Podhostýnská hasičská lig
POŽÁRNÍ SPORT

Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.

Soutěže

Všechny výsledky

Kompletní přehled výsledků seřazené od nejnovějších.

Poř.SborBodůOOkresNej.čas12R
Muži
Poř.SborBodůOOkresNej.čas12R
1 ➤ Pravčice 1710Kroměříž 14,68 14.6814.560.12
2 ➤ Zahnašovice 168-3Kroměříž 15,37 15.3714.570.80
3 ➤ Babice 167-4Vsetín 14,53 14.5314.330.20
4 ➤ Mladcová 125-46Zlín 15,03 14.0815.03-0.95
5 ➤ Špičky 109-62Přerov 15,60 15.1815.60-0.42
6 ➤ Rymice 104-67Kroměříž 15,02 15.0214.700.32
7 ➤ Mistřice 103-68Uherské Hradiště 15,56 15.5615.040.52
8 ➤ Luboměř 90-81Nový Jičín 15,30 15.0015.30-0.30
9 ➤ Podhradní Lhota 86-85Kroměříž 15,40 15.4014.860.54
10 ➤ Ludslavice 86-85Kroměříž 16,24 15.1816.24-1.06
11 ➤ Karolín 78-93Kroměříž 17,28 16.4316.81-0.38
12 ➤ Křenovice 69-102Přerov 15,52 15.5214.920.60
13 ➤ Radkova Lhota 67-104Přerov 17,62 17.6216.970.65
14 ➤ Nová Dědina 60-111Kroměříž 15,35 15.0815.35-0.27
15 ➤ Litenčice 45-126Kroměříž 16,74 16.5516.74-0.19
16 ➤ Hlinsko 43-128Přerov 16,53 16.5315.910.62
17 ➤ Prchalov A 37-134Nový Jičín 16,61 16.1716.49-0.32
18 ➤ Roštění 24-147Kroměříž 17,39 17.3717.39-0.02
19 ➤ Prchalov B 23-148Nový Jičín 17,63 16.9817.34-0.36
20 ➤ Vítonice 23-148 Kroměříž 18,18 18.1818.050.13
21 ➤ Tučapy 21-150 Kroměříž 17,01 17.0116.990.02
22 ➤ Nětčice 19-152 Kroměříž 19,13 18.5319.13-0.60
23 ➤ Zdounky 16-155 Kroměříž 18,56 18.5618.450.11
24 ➤ Vrbka 12-159 Kroměříž 18,14 18.1417.610.53
25 ➤ Brusné 5-166 Kroměříž 20,31 20.1220.31-0.19
26 ➤ Mysločovice 4-167 Zlín 18,01 18.0117.530.48
27 ➤ Sulimov 4-167 Kroměříž 18,87 18.1218.87-0.75
28 ➤ Loukov 4-167 Kroměříž 21,98 21.6721.98-0.31
29 ➤ Chropyně 1-170 Kroměříž 20,35 20.3517.962.39
30 ➤ Přílepy 1-170 Kroměříž 20,59 20.5920.280.31
31 ➤ Bílany 1-170 Kroměříž 26,47 26.4722.783.69
32 ➤ Cetechovice 1-170 Kroměříž 29,05 29.0527.681.37
33 ➤ Hoštice 1-170 Kroměříž 35,92 35.9234.311.61
34 ➤ Medlov 0-171 Kroměříž 19,03 19.0318.001.03
35 ➤ Martinice 0-171 Kroměříž 19,50 19.5018.491.01
36 ➤ Rychlov 0-171 Kroměříž 19,57 18.9219.57-0.65
37 ➤ Chvalnov 0-171 Kroměříž 20,25 17.9220.25-2.33
38 ➤ Lutopecny 0-171 Kroměříž 21,31 21.3120.750.56
39 ➤ Valšovice (Hranice VI) 0-171 Přerov NP 120.00120.000.00
40 ➤ Pravčice B 0-171 Kroměříž NP 120.00120.000.00
Ženy
Poř.SborBodůOOkresNej.čas12R
1 ➤ Pravčice A 1230 Kroměříž 16,40 16.4016.260.14
2 ➤ Rymice 110-13 Kroměříž 16,13 15.9316.13-0.20
3 ➤ Špičky 110-13 Přerov 16,52 16.5216.290.23
4 ➤ Zahnašovice 108-15 Kroměříž 16,54 15.7316.37-0.64
5 ➤ Pravčice B 87-36 Kroměříž 16,41 16.4116.320.09
6 ➤ Radíkov 82-41 Přerov 16,60 15.9116.03-0.12
7 ➤ Hlinsko 66-57 Přerov 17,54 17.1217.54-0.42
8 ➤ Nětčice 54-69 Kroměříž 17,49 17.4917.180.31
9 ➤ Loukov 32-91 Kroměříž 18,65 18.6518.260.39
10 ➤ Rychlov 26-97 Kroměříž 19,11 18.6819.00-0.32
11 ➤ Holešov 15-108 Kroměříž 18,65 18.6518.150.50
12 ➤ Tučapy 1-122 Kroměříž 69,72 69.7268.701.02
13 ➤ Žopy 1-122 Kroměříž 72,73 72.7368.444.29
14 ➤ Brusné 0-123 Kroměříž 22,59 22.5922.450.14
15 ➤ Nětčice B 0-123 Kroměříž 22,66 20.2222.66-2.44
16 ➤ Karolín 0-123 Kroměříž 45,23 45.2339.675.56
Muži>35
Poř.SborBodůOOkresNej.čas12R
1 ➤ Nětčice Drink Team 00 Kroměříž 17,47 17.2117.47-0.26
2 ➤ Nětčice B 00 Kroměříž 19,33 19.3317.431.90
3 ➤ Nětčice C 00 Kroměříž 20,31 19.4620.31-0.85
Kdo jsme

O nás

PHL - liga v požárním útoku okresu Kroměříž založena v roce 2002. Seriál vybraných pohárových soutěží na sklopné terče a sportovní hadice. dle pravidel PS + úpravy PHL www.sweb.cz/phl

25
Pozvánek
12. 08. 2017
nejmladší záznam
16.13
nejlepší záznam žen
Rymice
14.53
nejlepší záznam muži
Babice

Historie

Nejlepší

Nejrychlejší platné časy v počet bodů.

1Muži, Kroměříž
171 bodů
Pravčice / 14.68 / 14.56 / 14.68
2Muži, Kroměříž
168 bodů
Zahnašovice / 15.37 / 14.57 / 15.37
3Muži, Vsetín
167 bodů
Babice / 14.53 / 14.33 / 14.53
4Muži, Zlín
125 bodů
Mladcová / 14.08 / 15.03 / 15.03
5Ženy, Kroměříž
123 bodů
Pravčice A / 16.4 / 16.26 / 16.4
6Ženy, Kroměříž
110 bodů
Rymice / 15.93 / 16.13 / 16.13
7Ženy, Přerov
110 bodů
Špičky / 16.52 / 16.29 / 16.52
8Muži, Přerov
109 bodů
Špičky / 15.18 / 15.6 / 15.6
9Ženy, Kroměříž
108 bodů
Zahnašovice / 15.73 / 16.37 / 16.54

Ze soutěží

Video

Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.

Nová Dědina, 29. 06. 2024
44,55
Velká (Hranice III)
29. 06. 2024
Ludslavice, 25. 05. 2024
21,66
Velká (Hranice III)
25. 05. 2024
Křenovice, 04. 08. 2024
19,97
Velká (Hranice III)
04. 08. 2024
Roštění, 27. 07. 2024
18,35
Velká (Hranice III)
27. 07. 2024
Karolín, 08. 06. 2024
17,25
Velká (Hranice III)
08. 06. 2024
Pravčice, 10. 08. 2024
17,08
Velká (Hranice III)
10. 08. 2024
Morkovice, 04. 05. 2024
16,85
Velká (Hranice III)
04. 05. 2024
Nětčice, 17. 08. 2024
15,62
Velká (Hranice III)
17. 08. 2024
Karolín, 08. 06. 2024
16,26
Mysločovice
08. 06. 2024
Pravčice, 17. 06. 2023
17,70
Partutovice
17. 06. 2023
Ludslavice, 27. 05. 2023
18,17
Mysločovice
27. 05. 2023
Karolín, 17. 09. 2022
18,91
Velká (Hranice III)
17. 09. 2022
Ludslavice, 10. 09. 2022
18,88
Velká (Hranice III)
10. 09. 2022
Loukov, 07. 08. 2022
19,31
Velká (Hranice III)
07. 08. 2022
Vítonice, 21. 08. 2022
19,25
Velká (Hranice III)
21. 08. 2022
Nětčice, 27. 08. 2022
15,34
Velká (Hranice III)
27. 08. 2022
Roštění, 30. 07. 2022
16,95
Velká (Hranice III)
30. 07. 2022
Křenovice, 26. 06. 2022
17,69
Velká (Hranice III)
26. 06. 2022
Nětčice, 28. 08. 2021
15,21
Mysločovice
28. 08. 2021
Karolín, 11. 09. 2021
18,19
Velká (Hranice III)
11. 09. 2021
Karolín, 11. 09. 2021
20,73
Mysločovice
11. 09. 2021
Karolín, 11. 09. 2021
18,19
Velká (Hranice III)
11. 09. 2021
Nětčice, 28. 08. 2021
15,00
Hrabůvka
28. 08. 2021
Loukov, 07. 08. 2021
18,64
Velká (Hranice III)
07. 08. 2021
Roštění, 03. 07. 2021
17,29
Velká (Hranice III)
03. 07. 2021
Vítonice, 22. 08. 2021
16,79
Velká (Hranice III)
22. 08. 2021
Roštění, 03. 07. 2021
18,63
Mysločovice
03. 07. 2021
Vítonice, 19. 08. 2018
23,95
Velká (Hranice III)
19. 08. 2018
Tučapy, 28. 07. 2018
21,78
Velká (Hranice III)
28. 07. 2018
Pravčice, 22. 07. 2018
19,92
Velká (Hranice III)
22. 07. 2018
Pravčice, 22. 07. 2018
19,92
Velká (Hranice III)
22. 07. 2018
Zahnašovice, 15. 07. 2018
27,72
Velká (Hranice III)
15. 07. 2018
Zahnašovice, 15. 07. 2018
27,72
Velká (Hranice III)
15. 07. 2018
Zahnašovice, 04. 08. 2019
19,66
Velká (Hranice III)
04. 08. 2019
Zahnašovice, 04. 08. 2019
19,66
Velká (Hranice III)
04. 08. 2019
Babice, 08. 06. 2019
20,02
Velká (Hranice III)
08. 06. 2019
Nová Dědina, 29. 06. 2019
21,09
Mistřice
29. 06. 2019
Podhradní Lhota, 18. 05. 2019
24,50
Mistřice
18. 05. 2019
Ludslavice, 25. 05. 2019
18,64
Mistřice
25. 05. 2019
Tučapy, 01. 06. 2019
19,22
Mistřice
01. 06. 2019
Babice, 08. 06. 2019
18,10
Mistřice
08. 06. 2019
Zahnašovice, 04. 08. 2019
17,92
Mistřice
04. 08. 2019
Nětčice, 10. 08. 2019
14,61
Mistřice
10. 08. 2019
Valšovice, 11. 08. 2019
18,51
Mistřice
11. 08. 2019
Karolín, 24. 08. 2019
18,58
Mistřice
24. 08. 2019
Nětčice, 10. 08. 2019
14,72
Křenovice
10. 08. 2019
Zahnašovice, 04. 08. 2019
31,21
Křenovice
04. 08. 2019
Zahnašovice, 04. 08. 2019
31,19
Ludslavice
04. 08. 2019
Zahnašovice, 04. 08. 2019
17,92
Mistřice
04. 08. 2019
Zahnašovice, 04. 08. 2019
29,59
Nová Dědina
04. 08. 2019

Z hřiště i tréninku

Fotogalerie

Nětčice, 17. 08. 2024
Pravčice, 10. 08. 2024
Křenovice, 04. 08. 2024
Roštění, 27. 07. 2024
Nová Dědina, 29. 06. 2024
Karolín, 08. 06. 2024
Karolín, 08. 06. 2024
Ludslavice, 25. 05. 2024
Morkovice, 04. 05. 2024
Pravčice, 17. 06. 2023
Ludslavice, 27. 05. 2023
Karolín, 17. 09. 2022
Ludslavice, 10. 09. 2022
Nětčice, 27. 08. 2022
Vítonice, 21. 08. 2022
Loukov, 07. 08. 2022
Roštění, 30. 07. 2022
Křenovice, 26. 06. 2022
Karolín, 11. 09. 2021
Karolín, 11. 09. 2021

Doporučujeme

Odkazy

Vložit odkaz

Spojte se s námi

Kontakt

📍
Czechia ( Česko ), -, bez určení okresu, jiné místo
✉️
🌐
Profil na FireSport.eu
oficiální sborová stránka
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.