Požární sport FireSport.eu - Czechia ( Česko ) - bez určení okresu - jiné místo
Společné akce

Podhostýnská hasičská lig
POŽÁRNÍ SPORT

Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.

Soutěže

Všechny výsledky

Kompletní přehled výsledků seřazené od nejnovějších.

Poř.SborBodůOOkresNej.čas12R
Muži
Poř.SborBodůOOkresNej.čas12R
1 ➤ Pravčice 1810Kroměříž 14,25 14.2314.25-0.02
2 ➤ Zahnašovice 158-23Kroměříž 14,17 14.1713.970.20
3 ➤ Špičky 139-42Přerov 16,53 16.5216.53-0.01
4 ➤ Radíkov 131-50Přerov 15,04 15.0414.190.85
5 ➤ Hrabůvka 127-54Přerov 15,07 15.0315.07-0.04
6 ➤ Valšovice (Hranice VI) 125-56Přerov 16,69 16.3716.69-0.32
7 ➤ Ludslavice 104-77Kroměříž 14,75 14.7514.720.03
8 ➤ Mladcová 92-89Zlín 15,38 15.3814.430.95
9 ➤ Mistřice 88-93Uherské Hradiště 17,21 16.7617.21-0.45
10 ➤ Hlinsko 84-97Přerov 17,16 17.1616.450.71
11 ➤ Křenovice 63-118Přerov 17,57 17.5116.770.74
12 ➤ Dětkovice 58-123Vyškov 17,57 17.0317.57-0.54
13 ➤ Babice 55-126Vsetín 17,07 16.1416.94-0.80
14 ➤ Radkova Lhota 54-127Přerov 15,20 15.2015.180.02
15 ➤ Karolín 41-140Kroměříž 17,24 16.5517.24-0.69
16 ➤ Roštění 37-144Kroměříž 17,10 17.1016.780.32
17 ➤ Podhradní Lhota 35-146Kroměříž 17,37 17.2417.37-0.13
18 ➤ Mysločovice 34-147Zlín 16,12 15.8016.12-0.32
19 ➤ Hoštice 33-148Kroměříž 16,36 16.3616.270.09
20 ➤ Rymice 31-150 Kroměříž 17,56 17.3717.230.14
21 ➤ Nová Dědina 29-152 Kroměříž 17,04 17.0417.030.01
22 ➤ Vrbka 20-161 Kroměříž 16,50 16.5015.660.84
23 ➤ Nětčice 13-168 Kroměříž 17,40 17.4016.700.70
24 ➤ Pravčice B 12-169 Kroměříž 19,54 18.1419.08-0.94
25 ➤ Zdounky 11-170 Kroměříž 19,66 19.0019.66-0.66
26 ➤ Vítonice 10-171 Kroměříž 18,90 17.6618.90-1.24
27 ➤ Tučapy 7-174 Kroměříž 19,25 18.7119.25-0.54
28 ➤ Kostelany 3-178 Kroměříž 21,47 21.4721.040.43
29 ➤ Přílepy 2-179 Kroměříž 18,70 18.7017.551.15
30 ➤ Martinice 2-179 Kroměříž 19,24 19.2119.24-0.03
31 ➤ Brusné 2-179 Kroměříž 23,59 23.5922.581.01
32 ➤ Litenčice 1-180 Kroměříž 19,25 19.2518.810.44
33 ➤ Morkovice 1-180 Kroměříž 19,51 19.1319.51-0.38
34 ➤ Loukov 1-180 Kroměříž 39,92 39.9220.1819.74
35 ➤ Chvalnov 0-181 Kroměříž 16,68 16.2316.68-0.45
36 ➤ Sulimov 0-181 Kroměříž 18,31 18.2718.31-0.04
37 ➤ Medlov 0-181 Kroměříž 22,34 22.3419.362.98
38 ➤ Chropyně 0-181 Kroměříž NP 120.00120.000.00
39 ➤ Zborovice 0-181 Kroměříž NP 120.00120.000.00
Ženy
Poř.SborBodůOOkresNej.čas12R
1 ➤ Dětkovice 1360Vyškov 16,00 15.9315.94-0.01
2 ➤ Pravčice A 131-5Kroměříž 16,56 15.9315.94-0.01
3 ➤ Zahnašovice 115-21Kroměříž 16,49 16.2316.41-0.18
4 ➤ Pravčice B 89-47Kroměříž 17,10 16.2917.10-0.81
5 ➤ Špičky 77-59Přerov 16,42 16.2115.790.42
6 ➤ Rymice 70-66Kroměříž 16,72 16.4116.72-0.31
7 ➤ Radíkov 58-78Přerov 16,66 16.6615.940.72
8 ➤ Nětčice 51-85Kroměříž 17,20 16.8917.20-0.31
9 ➤ Karolín 48-88Kroměříž 18,36 18.2017.760.44
10 ➤ Hlinsko 28-108Přerov 17,51 16.2617.28-1.02
11 ➤ Loukov 25-111Kroměříž 17,34 17.3417.250.09
12 ➤ Kostelany 11-125Kroměříž 21,88 21.6221.88-0.26
13 ➤ Loukov B 4-132Kroměříž 25,16 25.1624.900.26
14 ➤ Brusné 2-134Kroměříž 21,55 20.7319.621.11
15 ➤ Litenčice 1-135Kroměříž 21,34 21.3421.100.24
16 ➤ Morkovice 1-135Kroměříž 23,12 23.1222.450.67
17 ➤ Žopy 1-135Kroměříž 30,29 30.2630.29-0.03
Kdo jsme

O nás

PHL - liga v požárním útoku okresu Kroměříž založena v roce 2002. Seriál vybraných pohárových soutěží na sklopné terče a sportovní hadice. dle pravidel PS + úpravy PHL www.sweb.cz/phl

56
Záznamů
25
Počet roků
16.00
nejlepší záznam žen
Dětkovice
14.17
nejlepší záznam muži
Zahnašovice

Historie

Nejlepší

Nejrychlejší platné časy v počet bodů.

1Muži, Kroměříž
181 bodů
Pravčice / 14.23 / 14.25 / 14.25
2Muži, Kroměříž
158 bodů
Zahnašovice / 14.17 / 13.97 / 14.17
3Muži, Přerov
139 bodů
Špičky / 16.52 / 16.53 / 16.53
4Ženy, Vyškov
136 bodů
Dětkovice / 15.93 / 15.94 / 16
5Muži, Přerov
131 bodů
Radíkov / 15.04 / 14.19 / 15.04
6Ženy, Kroměříž
131 bodů
Pravčice A / 15.93 / 15.94 / 16.56
7Muži, Přerov
127 bodů
Hrabůvka / 15.03 / 15.07 / 15.07
8Muži, Přerov
125 bodů
Valšovice (Hranice VI) / 16.37 / 16.69 / 16.69
9Ženy, Kroměříž
115 bodů
Zahnašovice / 16.23 / 16.41 / 16.49

Ze soutěží

Video

Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.

Nová Dědina, 29. 06. 2024
44,55
Velká (Hranice III)
29. 06. 2024
Ludslavice, 25. 05. 2024
21,66
Velká (Hranice III)
25. 05. 2024
Křenovice, 04. 08. 2024
19,97
Velká (Hranice III)
04. 08. 2024
Roštění, 27. 07. 2024
18,35
Velká (Hranice III)
27. 07. 2024
Karolín, 08. 06. 2024
17,25
Velká (Hranice III)
08. 06. 2024
Pravčice, 10. 08. 2024
17,08
Velká (Hranice III)
10. 08. 2024
Morkovice, 04. 05. 2024
16,85
Velká (Hranice III)
04. 05. 2024
Nětčice, 17. 08. 2024
15,62
Velká (Hranice III)
17. 08. 2024
Karolín, 08. 06. 2024
16,26
Mysločovice
08. 06. 2024
Pravčice, 17. 06. 2023
17,70
Partutovice
17. 06. 2023
Ludslavice, 27. 05. 2023
18,17
Mysločovice
27. 05. 2023
Karolín, 17. 09. 2022
18,91
Velká (Hranice III)
17. 09. 2022
Ludslavice, 10. 09. 2022
18,88
Velká (Hranice III)
10. 09. 2022
Loukov, 07. 08. 2022
19,31
Velká (Hranice III)
07. 08. 2022
Vítonice, 21. 08. 2022
19,25
Velká (Hranice III)
21. 08. 2022
Nětčice, 27. 08. 2022
15,34
Velká (Hranice III)
27. 08. 2022
Roštění, 30. 07. 2022
16,95
Velká (Hranice III)
30. 07. 2022
Křenovice, 26. 06. 2022
17,69
Velká (Hranice III)
26. 06. 2022
Nětčice, 28. 08. 2021
15,21
Mysločovice
28. 08. 2021
Karolín, 11. 09. 2021
18,19
Velká (Hranice III)
11. 09. 2021
Karolín, 11. 09. 2021
20,73
Mysločovice
11. 09. 2021
Karolín, 11. 09. 2021
18,19
Velká (Hranice III)
11. 09. 2021
Nětčice, 28. 08. 2021
15,00
Hrabůvka
28. 08. 2021
Loukov, 07. 08. 2021
18,64
Velká (Hranice III)
07. 08. 2021
Roštění, 03. 07. 2021
17,29
Velká (Hranice III)
03. 07. 2021
Vítonice, 22. 08. 2021
16,79
Velká (Hranice III)
22. 08. 2021
Roštění, 03. 07. 2021
18,63
Mysločovice
03. 07. 2021
Vítonice, 19. 08. 2018
23,95
Velká (Hranice III)
19. 08. 2018
Tučapy, 28. 07. 2018
21,78
Velká (Hranice III)
28. 07. 2018
Pravčice, 22. 07. 2018
19,92
Velká (Hranice III)
22. 07. 2018
Pravčice, 22. 07. 2018
19,92
Velká (Hranice III)
22. 07. 2018
Zahnašovice, 15. 07. 2018
27,72
Velká (Hranice III)
15. 07. 2018
Zahnašovice, 15. 07. 2018
27,72
Velká (Hranice III)
15. 07. 2018
Zahnašovice, 04. 08. 2019
19,66
Velká (Hranice III)
04. 08. 2019
Zahnašovice, 04. 08. 2019
19,66
Velká (Hranice III)
04. 08. 2019
Babice, 08. 06. 2019
20,02
Velká (Hranice III)
08. 06. 2019
Nová Dědina, 29. 06. 2019
21,09
Mistřice
29. 06. 2019
Podhradní Lhota, 18. 05. 2019
24,50
Mistřice
18. 05. 2019
Ludslavice, 25. 05. 2019
18,64
Mistřice
25. 05. 2019
Tučapy, 01. 06. 2019
19,22
Mistřice
01. 06. 2019
Babice, 08. 06. 2019
18,10
Mistřice
08. 06. 2019
Zahnašovice, 04. 08. 2019
17,92
Mistřice
04. 08. 2019
Nětčice, 10. 08. 2019
14,61
Mistřice
10. 08. 2019
Valšovice, 11. 08. 2019
18,51
Mistřice
11. 08. 2019
Karolín, 24. 08. 2019
18,58
Mistřice
24. 08. 2019
Nětčice, 10. 08. 2019
14,72
Křenovice
10. 08. 2019
Zahnašovice, 04. 08. 2019
31,21
Křenovice
04. 08. 2019
Zahnašovice, 04. 08. 2019
31,19
Ludslavice
04. 08. 2019
Zahnašovice, 04. 08. 2019
17,92
Mistřice
04. 08. 2019
Zahnašovice, 04. 08. 2019
29,59
Nová Dědina
04. 08. 2019

Z hřiště i tréninku

Fotogalerie

Nětčice, 17. 08. 2024
Pravčice, 10. 08. 2024
Křenovice, 04. 08. 2024
Roštění, 27. 07. 2024
Nová Dědina, 29. 06. 2024
Karolín, 08. 06. 2024
Karolín, 08. 06. 2024
Ludslavice, 25. 05. 2024
Morkovice, 04. 05. 2024
Pravčice, 17. 06. 2023
Ludslavice, 27. 05. 2023
Karolín, 17. 09. 2022
Ludslavice, 10. 09. 2022
Nětčice, 27. 08. 2022
Vítonice, 21. 08. 2022
Loukov, 07. 08. 2022
Roštění, 30. 07. 2022
Křenovice, 26. 06. 2022
Karolín, 11. 09. 2021
Karolín, 11. 09. 2021

Doporučujeme

Odkazy

Vložit odkaz

Spojte se s námi

Kontakt

📍
Czechia ( Česko ), -, bez určení okresu, jiné místo
✉️
🌐
Profil na FireSport.eu
oficiální sborová stránka
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.