Požární sport FireSport.eu - Czechia ( Česko ) - bez určení okresu - jiné místo
Společné akce

Podhostýnská hasičská lig
POŽÁRNÍ SPORT

Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.

Soutěže

Všechny výsledky

Kompletní přehled výsledků seřazené od nejnovějších.

Poř.SborBodůOOkresNej.čas12R
Muži
Poř.SborBodůOOkresNej.čas12R
1 ➤ Pravčice 2000Kroměříž 14,45 14.3814.45-0.07
2 ➤ Mladcová 179-21Zlín 14,71 14.7114.380.33
3 ➤ Zahnašovice 149-51Kroměříž 15,75 15.5615.75-0.19
4 ➤ Karolín 140-60Kroměříž 15,90 15.9014.940.96
5 ➤ Radkova Lhota 127-73Přerov 15,27 15.2715.100.17
6 ➤ Nová Dědina 123-77Kroměříž 17,21 17.2116.950.26
7 ➤ Ludslavice 101-99Kroměříž 16,03 15.8616.03-0.17
8 ➤ Hlinsko 99-101Přerov 15,59 15.3915.59-0.20
9 ➤ Rychlov 97-103Kroměříž 16,09 16.0915.900.19
10 ➤ Vítonice 95-105Kroměříž 16,24 14.8916.24-1.35
11 ➤ Podhradní Lhota 65-135Kroměříž 15,19 15.1914.890.30
12 ➤ Počenice 55-145Kroměříž 16,77 16.7716.550.22
13 ➤ Karolín B 49-151Kroměříž 17,31 17.3117.290.02
14 ➤ Nětčice 49-151Kroměříž 19,07 18.5419.05-0.51
15 ➤ Litenčice 42-158Kroměříž 18,87 18.8718.460.41
16 ➤ Rajnochovice 34-166Kroměříž 16,78 16.7816.430.35
17 ➤ Tučapy 33-167Kroměříž 18,51 16.8518.51-1.66
18 ➤ Roštění 27-173Kroměříž 16,67 15.0116.67-1.66
19 ➤ Rymice 22-178Kroměříž 18,44 18.1318.44-0.31
20 ➤ Dobrotice 21-179 Kroměříž 17,62 17.2117.62-0.41
21 ➤ Záhlinice 11-189 Kroměříž 23,29 23.2922.460.83
22 ➤ Polkovice 9-191 Přerov 16,43 16.4316.100.33
23 ➤ Brusné 6-194 Kroměříž 17,89 17.6917.89-0.20
24 ➤ Morkovice 3-197 Kroměříž 16,85 16.8516.630.22
25 ➤ Sulimov 3-197 Kroměříž 18,51 18.0718.51-0.44
26 ➤ Zdislavice 1-199 Kroměříž 19,02 19.0217.931.09
27 ➤ Špičky 0-200 Přerov 17,52 17.1917.160.03
28 ➤ Vrbětice 0-200 Zlín 17,62 17.4017.62-0.22
29 ➤ Nětčice B 0-200 Kroměříž 17,62 17.6217.600.02
30 ➤ Malhotice 0-200 Přerov 17,71 17.7117.560.15
31 ➤ Juřinka 0-200 Vsetín 17,74 17.6217.74-0.12
32 ➤ Olšovec 0-200 Přerov 18,04 17.3818.04-0.66
33 ➤ Pozděchov 0-200 Vsetín 18,18 17.4518.18-0.73
34 ➤ Hlubočky 0-200 Olomouc 18,36 20.4718.362.11
35 ➤ Tučapy 0-200 Vyškov 18,74 18.7418.550.19
36 ➤ Držková 0-200 Zlín 18,75 18.6618.75-0.09
37 ➤ Křenovice 0-200 Přerov 18,82 18.8218.020.80
38 ➤ Salaš 0-200 Zlín 18,82 18.7218.670.05
39 ➤ Babice 0-200 Vsetín 18,84 17.0618.84-1.78
40 ➤ Chropyně 0-200 Kroměříž 19,02 17.5219.02-1.50
41 ➤ Hodějice 0-200 Vyškov 19,18 18.9519.18-0.23
42 ➤ Dětkovice 0-200 Vyškov 19,39 18.6718.580.09
43 ➤ Provodovice 0-200 Přerov 19,49 19.4917.961.53
44 ➤ Svésedlice 0-200 Olomouc 19,51 19.5119.080.43
45 ➤ Zdounky 0-200 Kroměříž 19,83 19.8319.350.48
46 ➤ Bratřejov 0-200 Zlín 19,85 19.8518.441.41
47 ➤ Paršovice 0-200 Přerov 19,92 19.1619.92-0.76
48 ➤ Kelč 0-200 Vsetín 20,14 19.3020.14-0.84
49 ➤ Salaš 0-200 Uherské Hradiště 20,23 20.2320.140.09
50 ➤ Bystřička 0-200 Vsetín 20,70 20.7019.481.22
51 ➤ Morkovice B 0-200 Kroměříž 20,73 20.3620.73-0.37
52 ➤ Valšovice (Hranice VI) 0-200 Přerov 21,02 18.2518.31-0.06
53 ➤ Dřevohostice 0-200 Přerov 21,34 21.3420.360.98
54 ➤ Loukov 0-200 Kroměříž 22,05 20.7822.05-1.27
55 ➤ Tečovice 0-200 Zlín 22,44 18.3722.44-4.07
56 ➤ Trnava 0-200 Zlín 23,24 23.2422.970.27
57 ➤ Pornice 0-200 Kroměříž 28,30 28.3027.780.52
58 ➤ Jarošov 0-200 Uherské Hradiště 30,19 30.1921.898.30
59 ➤ Količín 0-200 Kroměříž 36,93 35.7336.93-1.20
60 ➤ Žopy 0-200 Kroměříž 40,04 39.7640.04-0.28
61 ➤ Chvalnov 0-200 Kroměříž 40,67 40.6738.721.95
62 ➤ Sazovice 0-200 Zlín NP 120.00120.000.00
63 ➤ Luboměř 0-200 Nový Jičín NP 120.00120.000.00
64 ➤ Vysoké Pole 0-200 Zlín NP 120.00120.000.00
65 ➤ Podhradní Lhota B 0-200 Kroměříž NP 120.00120.000.00
66 ➤ Rouské 0-200 Přerov NP 120.00120.000.00
67 ➤ Hlinsko pod Hostýnem 0-200 Kroměříž NP 120.00120.000.00
68 ➤ Mikulůvka 0-200 Vsetín NP 120.00120.000.00
Ženy
Poř.SborBodůOOkresNej.čas12R
1 ➤ Pravčice 1620Kroměříž 16,06 15.7016.06-0.36
2 ➤ Zahnašovice 140-22Kroměříž 17,23 16.7516.92-0.17
3 ➤ Nětčice B 79-83Kroměříž 18,72 17.9218.05-0.13
4 ➤ Rychlov 75-87Kroměříž 18,05 17.3717.96-0.59
5 ➤ Tučapy 73-89Kroměříž 18,45 17.7617.95-0.19
6 ➤ Loukov 70-92Kroměříž 17,72 17.7217.430.29
7 ➤ Hlinsko 69-93Přerov 18,52 17.9818.33-0.35
8 ➤ Bílany 60-102Kroměříž 17,91 17.7217.91-0.19
9 ➤ Rymice 53-109Kroměříž 19,09 18.8217.900.92
10 ➤ Nětčice 34-128Kroměříž 18,98 18.5917.920.67
11 ➤ Počenice 21-141Kroměříž 20,37 19.0419.90-0.86
12 ➤ Morkovice 6-156Kroměříž 21,38 20.4920.93-0.44
13 ➤ Podhradní Lhota 3-159Kroměříž 21,49 21.4920.780.71
14 ➤ Pornice 2-160Kroměříž 25,16 25.1623.771.39
15 ➤ Radíkov 0-162Přerov 17,39 16.8616.860.00
16 ➤ Střítež nad Ludinou 0-162Přerov 17,55 17.4117.55-0.14
17 ➤ Býškovice 0-162Přerov 18,22 18.2218.060.16
18 ➤ Paršovice 0-162Přerov 18,56 17.6718.56-0.89
19 ➤ Hodějice 0-162Vyškov 19,65 19.6519.230.42
20 ➤ Komárovice 0-162 Vsetín 19,92 19.9218.551.37
21 ➤ Kunovice 0-162 Vsetín 20,41 17.9620.41-2.45
22 ➤ Spišská Sobota 0-162 Poprad 20,44 20.3120.44-0.13
23 ➤ Dražovice 0-162 Vyškov 20,74 20.7418.332.41
24 ➤ Malenovice 0-162 Zlín 21,08 21.0819.891.19
25 ➤ Loukov B 0-162 Kroměříž 22,33 21.1722.33-1.16
26 ➤ Vrbka 0-162 Kroměříž 23,08 23.0822.270.81
27 ➤ Mladcová 0-162 Zlín 24,78 24.7821.872.91
28 ➤ Milotice nad Bečvou 0-162 Přerov 36,34 36.3433.273.07
29 ➤ Trnava 0-162 Zlín 42,70 37.7142.70-4.99
30 ➤ Zdislavice 0-162 Kroměříž NP 120.00120.000.00
Muži>35
Poř.SborBodůOOkresNej.čas12R
1 ➤ Rymice 00Kroměříž 20,77 20.7720.760.01
2 ➤ Prusinovice 00Kroměříž 33,59 20.8933.59-12.70
3 ➤ Roštění 00Kroměříž 54,84 54.8422.4732.37
Kdo jsme

O nás

PHL - liga v požárním útoku okresu Kroměříž založena v roce 2002. Seriál vybraných pohárových soutěží na sklopné terče a sportovní hadice. dle pravidel PS + úpravy PHL www.sweb.cz/phl

101
Záznamů
25
Počet roků
16.06
nejlepší záznam žen
Pravčice
14.45
nejlepší záznam muži
Pravčice

Historie

Nejlepší

Nejrychlejší platné časy v počet bodů.

1Muži, Kroměříž
200 bodů
Pravčice / 14.38 / 14.45 / 14.45
2Muži, Zlín
179 bodů
Mladcová / 14.71 / 14.38 / 14.71
3Ženy, Kroměříž
162 bodů
Pravčice / 15.7 / 16.06 / 16.06
4Muži, Kroměříž
149 bodů
Zahnašovice / 15.56 / 15.75 / 15.75
5Muži, Kroměříž
140 bodů
Karolín / 15.9 / 14.94 / 15.9
6Ženy, Kroměříž
140 bodů
Zahnašovice / 16.75 / 16.92 / 17.23
7Muži, Přerov
127 bodů
Radkova Lhota / 15.27 / 15.1 / 15.27
8Muži, Kroměříž
123 bodů
Nová Dědina / 17.21 / 16.95 / 17.21
9Muži, Kroměříž
101 bodů
Ludslavice / 15.86 / 16.03 / 16.03

Ze soutěží

Video

Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.

Nová Dědina, 29. 06. 2024
44,55
Velká (Hranice III)
29. 06. 2024
Ludslavice, 25. 05. 2024
21,66
Velká (Hranice III)
25. 05. 2024
Křenovice, 04. 08. 2024
19,97
Velká (Hranice III)
04. 08. 2024
Roštění, 27. 07. 2024
18,35
Velká (Hranice III)
27. 07. 2024
Karolín, 08. 06. 2024
17,25
Velká (Hranice III)
08. 06. 2024
Pravčice, 10. 08. 2024
17,08
Velká (Hranice III)
10. 08. 2024
Morkovice, 04. 05. 2024
16,85
Velká (Hranice III)
04. 05. 2024
Nětčice, 17. 08. 2024
15,62
Velká (Hranice III)
17. 08. 2024
Karolín, 08. 06. 2024
16,26
Mysločovice
08. 06. 2024
Pravčice, 17. 06. 2023
17,70
Partutovice
17. 06. 2023
Ludslavice, 27. 05. 2023
18,17
Mysločovice
27. 05. 2023
Karolín, 17. 09. 2022
18,91
Velká (Hranice III)
17. 09. 2022
Ludslavice, 10. 09. 2022
18,88
Velká (Hranice III)
10. 09. 2022
Loukov, 07. 08. 2022
19,31
Velká (Hranice III)
07. 08. 2022
Vítonice, 21. 08. 2022
19,25
Velká (Hranice III)
21. 08. 2022
Nětčice, 27. 08. 2022
15,34
Velká (Hranice III)
27. 08. 2022
Roštění, 30. 07. 2022
16,95
Velká (Hranice III)
30. 07. 2022
Křenovice, 26. 06. 2022
17,69
Velká (Hranice III)
26. 06. 2022
Nětčice, 28. 08. 2021
15,21
Mysločovice
28. 08. 2021
Karolín, 11. 09. 2021
18,19
Velká (Hranice III)
11. 09. 2021
Karolín, 11. 09. 2021
20,73
Mysločovice
11. 09. 2021
Karolín, 11. 09. 2021
18,19
Velká (Hranice III)
11. 09. 2021
Nětčice, 28. 08. 2021
15,00
Hrabůvka
28. 08. 2021
Loukov, 07. 08. 2021
18,64
Velká (Hranice III)
07. 08. 2021
Roštění, 03. 07. 2021
17,29
Velká (Hranice III)
03. 07. 2021
Vítonice, 22. 08. 2021
16,79
Velká (Hranice III)
22. 08. 2021
Roštění, 03. 07. 2021
18,63
Mysločovice
03. 07. 2021
Vítonice, 19. 08. 2018
23,95
Velká (Hranice III)
19. 08. 2018
Tučapy, 28. 07. 2018
21,78
Velká (Hranice III)
28. 07. 2018
Pravčice, 22. 07. 2018
19,92
Velká (Hranice III)
22. 07. 2018
Pravčice, 22. 07. 2018
19,92
Velká (Hranice III)
22. 07. 2018
Zahnašovice, 15. 07. 2018
27,72
Velká (Hranice III)
15. 07. 2018
Zahnašovice, 15. 07. 2018
27,72
Velká (Hranice III)
15. 07. 2018
Zahnašovice, 04. 08. 2019
19,66
Velká (Hranice III)
04. 08. 2019
Zahnašovice, 04. 08. 2019
19,66
Velká (Hranice III)
04. 08. 2019
Babice, 08. 06. 2019
20,02
Velká (Hranice III)
08. 06. 2019
Nová Dědina, 29. 06. 2019
21,09
Mistřice
29. 06. 2019
Podhradní Lhota, 18. 05. 2019
24,50
Mistřice
18. 05. 2019
Ludslavice, 25. 05. 2019
18,64
Mistřice
25. 05. 2019
Tučapy, 01. 06. 2019
19,22
Mistřice
01. 06. 2019
Babice, 08. 06. 2019
18,10
Mistřice
08. 06. 2019
Zahnašovice, 04. 08. 2019
17,92
Mistřice
04. 08. 2019
Nětčice, 10. 08. 2019
14,61
Mistřice
10. 08. 2019
Valšovice, 11. 08. 2019
18,51
Mistřice
11. 08. 2019
Karolín, 24. 08. 2019
18,58
Mistřice
24. 08. 2019
Nětčice, 10. 08. 2019
14,72
Křenovice
10. 08. 2019
Zahnašovice, 04. 08. 2019
31,21
Křenovice
04. 08. 2019
Zahnašovice, 04. 08. 2019
31,19
Ludslavice
04. 08. 2019
Zahnašovice, 04. 08. 2019
17,92
Mistřice
04. 08. 2019
Zahnašovice, 04. 08. 2019
29,59
Nová Dědina
04. 08. 2019

Z hřiště i tréninku

Fotogalerie

Nětčice, 17. 08. 2024
Pravčice, 10. 08. 2024
Křenovice, 04. 08. 2024
Roštění, 27. 07. 2024
Nová Dědina, 29. 06. 2024
Karolín, 08. 06. 2024
Karolín, 08. 06. 2024
Ludslavice, 25. 05. 2024
Morkovice, 04. 05. 2024
Pravčice, 17. 06. 2023
Ludslavice, 27. 05. 2023
Karolín, 17. 09. 2022
Ludslavice, 10. 09. 2022
Nětčice, 27. 08. 2022
Vítonice, 21. 08. 2022
Loukov, 07. 08. 2022
Roštění, 30. 07. 2022
Křenovice, 26. 06. 2022
Karolín, 11. 09. 2021
Karolín, 11. 09. 2021

Doporučujeme

Odkazy

Vložit odkaz

Spojte se s námi

Kontakt

📍
Czechia ( Česko ), -, bez určení okresu, jiné místo
✉️
🌐
Profil na FireSport.eu
oficiální sborová stránka
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.