Liga: | VCPV |
Místo: | Stražisko |
Okres: | Prostějov |
Kraj: | Olomoucký |
Kdy: | 02. 06. 2018 14:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Začátek rezervace: | 27. 05. 2018 20:00 |
Konec rezervace: | 02. 06. 2018 10:00 |
Začátek tipování: | 27. 05. 2018 20:00 |
Konec hlasování: | 02. 06. 2018 00:00 |
Zadal: | Stanislav Režný |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-strazisko-9705.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Stražisko | PV | Stanislav Režný | ||
2 | 3 | Domamyslice | „Dvojka” | PV | Tomáš Havlíček | |
3 | 4 | Čelechovice na Hané | PV | Michael Vařeka | ||
4 | 5 | Soběsuky | A | PV | Kamila Krychtálková | |
5 | 6 | Olešnice | X | OL | Lukáš Hampl | |
6 | 7 | Bílovice | PV | Stanislav Režný | ||
7 | 8 | Dětkovice | PV | Ladislav Kořínek | ||
8 | 9 | Kelčice | PV | Kamila Krychtálková | ||
9 | 10 | Nemile | SU | Adéla Blažková | ||
10 | 11 | Ludéřov | OL | ONL | ||
11 | 12 | Domamyslice | PV | Tomáš Havlíček | ||
12 | 13 | Soběsuky | B | PV | Kamila Krychtálková | |
13 | 14 | Niva | Niva | PV | Adam Kala | |
14 | 15 | Lipová | PV | Martin Barták | ||
15 | 16 | Dolany | Vajca | OL | Petr Pavlita | |
16 | 18 | Plumlov | PV | Daniel Peřina | ||
17 | 20 | Bořitov | BK | Filip Páral | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Bílovice | A | PV | Stanislav Režný | |
2 | 2 | Dolní Libina | SU | Adéla Blažková | ||
3 | 3 | Soběsuky | A | PV | Kamila Krychtálková | |
4 | 4 | Bílovice | B | PV | Stanislav Režný | |
5 | 5 | Dětkovice | PV | Ladislav Kořínek | ||
6 | 6 | Krasice - Prostějov | PV | Karolína Burešová | ||
7 | 7 | Soběsuky | B | PV | Kamila Krychtálková | |
8 | 8 | Pěnčín | PV | Lenka Kopečná | ||
9 | 9 | Olešnice | OL | Lukáš Hampl | ||
10 | 10 | Určice | PV | vaša mirvald | ||
11 | 11 | Cholina | OL | Sabina Hájíčková |
Nejlepší výsledky na soutěži
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2004/09/04 | Stražisko, PV, | |
2008/09/06 | Stražisko, PV, | |
2009/09/05 | Stražisko, PV, | |
2010/09/04 | Stražisko, O pohár starosty | |
2011/09/03 | Stražisko, O pohár starosty | |
2012/09/01 | Stražisko, O pohár starosty | |
2013/06/01 | Stražisko, O pohár starosty | |
2014/05/24 | Stražisko, O pohár starosty | |
2015/05/30 | Stražisko, koupaliště, O pohár starosty | |
2016/07/09 | Stražisko koupaliště, noční soutěž, M 3B, Ž 2B | |
2017/05/27 | Stražisko, O pohár starosty | |
2018/06/02 | Stražisko, Pohár starosty | |
2019/05/25 | Stražisko - koupaliště, O pohár starosty | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/06/08 | Čelechovice na Hané, Pohárová soutěž | |
2024/06/29 | Bílovice, Pohárová soutěž | |
2024/07/13 | Bílovice, Soutěž pořádaná radou VCP | |
2024/07/20 | Niva, Pohárová soutěž | |
2024/07/27 | Otinoves, Pohárová soutěž | |
2024/08/24 | Pěnčín, Pohárová soutěž | |
2024/09/14 | Soběsuky, Pohárová soutěž | |
Kdy | Kde | Liga |