Liga: | PKL |
Místo: | Cetenov |
Okres: | Liberec |
Kraj: | Liberecký |
Kdy: | 19. 05. 2018 12:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Začátek rezervace: | 14. 05. 2018 20:00 |
Konec rezervace: | 19. 05. 2018 00:00 |
Začátek tipování: | 19. 05. 2018 20:00 |
Konec hlasování: | 19. 05. 2018 00:00 |
Zadal: | Podkozákovská liga |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cetenov-9180.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
1 | 1 | Cetenov | LI | Podkozákovská liga | |
2 | 2 | Smidary | HK | Podkozákovská liga | |
3 | 3 | Čeperka | N | PA | Podkozákovská liga |
4 | 4 | Hradčany | LI | Podkozákovská liga | |
5 | 5 | Břehy | Ženy | MB | Hana Prokurátová |
6 | 8 | Březová | LI | Podkozákovská liga | |
7 | 9 | Chyjice | JC | David Hrdý | |
8 | 10 | Ploukonice | ženy | SM | Anna |
9 | 11 | Veselá | SM | Jaroslav Novotný | |
10 | 12 | Frýdštejn | JN | Josef Hanuš | |
11 | 14 | Košťálov | Ženy | SM | Lenka Poloprutská |
12 | 15 | Hradec Králové | HK | Eliška Rosůlková | |
13 | 17 | Jirkov | B | JN | Luboš Barvínek |
14 | 18 | Příšovice | LI | Romana Danišová | |
15 | 19 | Valdice | JC | Lubomír Kabelák | |
16 | 20 | Jílové u Držkova | JN | Lukáš | |
17 | 21 | Veselá | SM | Jaroslav Novotný | |
18 | 22 | Košťálov | SM | Lenka Poloprutská | |
19 | 23 | Březová | ženy | LI | Martina Šámalová |
20 | 24 | Roudný | JN | Václav Brož | |
21 | 25 | Pěnčín | JN | Vít Macháček | |
22 | 26 | Břehy | MB | Petr Zavrtálek | |
23 | 32 | Hradčany | LI | Tomáš Najman | |
24 | 44 | Jeřmanice | ženy | LI | SDH Odolenovice |
25 | 45 | Karlinky | LI | Lukáš Pokorný | |
26 | 46 | Malá Skála | Béčko ženy | JN | Andrea Vavřichová |
27 | 47 | Katusice | MB | Denisa Boháčková | |
28 | 48 | Jeřmanice | LI | SDH Odolenovice | |
29 | 49 | Malá Skála | JN | Radek Havelka | |
30 | 50 | Velké Hamry | JN | MAD Matthew |
Nejlepší výsledky na soutěži
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2015/05/30 | Hrubý Lesnov, Cetenovkský pohár, 2. kolo Podještědského poháru | |
2016/05/21 | Cetenov, PKL Cetenov | |
2017/05/27 | Cetenov, PKL Cetenov | |
2018/05/19 | Cetenov, PKL Cetenov | |
2019/05/18 | Cetenov, PKL Cetenov | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/06/22 | Škodějov, 5.kolo PKL - Škodějov 2024 | |
2024/06/29 | Krásná Ves, 6.kolo PKL - Krásná Ves 2024 | |
2024/07/05 | Jílové u Držkova, 7.kolo PKL - Jílové u Držkova 2024 | |
2024/07/27 | Nová Ves u Chrastavy, 8.kolo PKL - Nová Ves u Chrastavy 2024 | |
2024/09/07 | Raspenava, 9.kolo PKL - Raspenava 2024 | |
2024/09/08 | Liberec - Karlinky, 10.kolo PKL - Karlinky 2024 | |
2024/09/14 | Košťálov, 11.kolo PKL - Košťálov 2024 | |
2024/09/21 | Ploukonice, 12.kolo PKL - Ploukonice 2024 | |
Kdy | Kde | Liga |